Лише 1,2% світових компаній розкривають дані про шкоду, яку завдають природі
Приблизно 54% компаній взагалі не повідомляють про заходи, вжиті щодо скорочення викидів.
Приблизно 54% компаній взагалі не повідомляють про заходи, вжиті щодо скорочення викидів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Близько п’яти тисяч найбільших компаній світу розкривають інформацію про свою шкоду навколишньому середовищу. Натомість 54% компаній взагалі не повідомляють про заходи щодо скорочення викидів вуглецю та боротьби з кліматом, пише Reuters.
За даними експертів аналітичного агентства Arabesque, у 2019 році лише 1,2% організацій опублікували дані по всіх 11 кліматичних пунктах TCFD – Ради з фінансової стабільності та кліматичної безпеки, до якої входять регулюючі органи та центральні банки країн G20. Аналіз показав, що компанії, які надають медичні та технологічні послуги, були найсерйознішими порушниками. Більше 70% з них не розкрили дані, тоді як енергетичні компанії були серед тих, хто надав найбільше інформації.
Рекомендації TCFD використовують Велика Британія, Європейський Союз, Бразилія, Гонконг, Японія, Нова Зеландія, Сінгапур та Швейцарія.
За результами бренд-аудиту Break Free From Plastic, компанії PepsiCo, Coca-Cola та Roshen потрапили у трійку найбільших забруднювачів пластиком в Україні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті