Крищенко порадив киянам зібрати «тривожну валізу». Що в ній має бути?
На його думку, в ній мають бути документи, медикаменти, зручний одяг по сезону, запас продуктів на добу-дві.
На його думку, в ній мають бути документи, медикаменти, зручний одяг по сезону, запас продуктів на добу-дві.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Киянам рекомендують мати при собі набір речей – так звану «тривожну валізу», яку можна швидко взяти із собою у разі збройного наступу Росії на Україну. Про це сказав заступник голови КМДА Андрій Крищенко в інтерв’ю «Главкому».
За його словами, «ця інформація для того, аби люди в критичній ситуації чітко розуміли свої дії».
Також Крищенко зазначив, що бажано завжди мати набір речей – так звану «тривожну валізу», яку можна швидко взяти із собою. В першу чергу, це – документи, медикаменти на всіх членів сім’ї, зручний одяг по сезону, запас продуктів на добу-дві (консерви, сухпай армійський). Також бажано людині отримати якісь навички першої медичної допомоги, і для цього, на думку чиновника, не обов’язково проходити курси, достатньо буде подивитися ролики на цю тему в інтернеті.
Докладніше читайте у нашому матеріалі: Всі обговорюють масштабну атаку Росії. Без паніки пояснюємо, як діяти киянам
На вулицях і в під’їздах Києва з’явилися оголошення про тестові увімкнення сирен з 12:00 до 13:00 сьогодні, 29 грудня. Однак, у КМДА заявили, що оголошення розвісили помилково і 29 грудня сирени не вмикатимуть. Тестувати сирени в Києві планували, щоб підготувати населення до можливої атаки з боку Росії.
У квітні КМДА оновила мапу підземних укриттів. До фонду захисних споруд цивільного захисту входять метро, підвали будинків, підземні паркінги та інші споруди, які можуть слугувати тимчасовим укриттям. Водночас журналісти, які тоді перевіряли укриття, виявили, що чимало з них зачинені, інші не пристосовані для укриття, ще декотрі здали в оренду і там працюють салони краси.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті