Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24973 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/ivan.kozlenko

Національний центр Олександра Довженка передали до сфери управління Державного агентства з питань кіно. Тепер впродовж трьох місяців мають затвердити стратегічний план розвитку та покращення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Проте у центрі поки не знають, які проблеми має вирішити передача і що стане її результатом. У пресслужбі коментують, що Мінкульт не доводив до Довженко-центру жодних перспектив або «дорожніх карт», думка колективу та керівництва не були враховані.

Раніше у Довженко-центрі заявляли, що можливе переведення інституції у сферу управління Держкіно призведе до її руйнації. Вони пояснюють це тим, що Держкіно «не має досвіду та необхідних компетенцій з управління нерухомим майном, капітальними інвестиціями, музейним та архівним фондами».

У травні 2020 року Довженко-центр заявив про настання неплатоспроможності, звинувативши у цьому керівництво Держкіно, яке подало до Мінфіну занижені показники фінансування. У липні новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко повідомив про відновлення фінансування Довженко-Центру.

Національний центр Олександра Довженка – державний фільмофонд України, аудіовізуальний архів. Це єдиний в Україні член Міжнародної федерації кіноархівів. Центр об’єднує фільмосховище, єдину в Україні кінокопіювальну лабораторію, Музей кіно, паперовий кіноархів, медіатеку та власне видавництво й здійснює збереження, популяризацію, дослідження та поширення національної кіноспадщини в Україні та за кордоном.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button