У ВДНГ назвали знесення модерністського павільйону «реконструкцією»
У ВДНГ заявляють, що завдяки реконструкції будівля «отримає не лише нові конструктиви, а й нові функції та сенси».
У ВДНГ заявляють, що завдяки реконструкції будівля «отримає не лише нові конструктиви, а й нові функції та сенси».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Павільйон №19, який знаходиться на території ВДНГ, планують реконструювати. Вчора будівельна техніка трощила стіни будівлі пізнього радянського модернізму.
У цій частині Виставкового центру планують збудувати комплекс будівель президентського університету, який загалом займатиме 16 гектарів. На презентації проєкту павільйони обіцяли не зносити, а нові споруди будувати між ними.
«Щоб ВДНГ і надалі міг експлуатувати павільйон №19 та щоб у ньому розмістити освітній проєкт, необхідно провести його реконструкцію. При чому повну. Завдяки цьому надалі будівля отримає не лише нові конструктиви, а й нові функції та сенси», – заявив директор ВДНГ Євген Мушкін.
За його словами, у павільйоні проводитимуться наукові дослідження та навчатимуть студентів.
Альона Гудкова, засновниця ярмарку «Кураж», який до осені 2021 року базувався у павільйоні №19, повідомила, що ВДНГ не подовжила контракт саме через будівництво президентського університету. За її словами, їм пропонували переїхати до павільйону №1, однак команда «Куража» вже витратила на ремонт у павільйоні №19 шість мільйонів гривень, не рахуючи оренди.
Мушкін відповів, що Гудкова перша дізналась одна з перших дізналась про зміни інфраструктури Експоцентру у зв’язку із початком облаштування освітнього кластера. Тому проєкту «Кураж» запропонували переїхати в павільйон №1 – «центральний павільйон Експоцентру з технічними характеристиками та великою прилеглою територією, що дозволяє, у тому числі, проводити активності на відкритому повітрі». Натомість Гудкова іншої думки. За її словами, цей павільйон неінклюзивний та не має технічних характеристик. Вона порівняла цю пропозицію з «освоєнням сараю».
Фото обкладинки: Катя Тейлор
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті