Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізація: Львівська міська рада

У Львові збудують окреме модульне містечко з двоповерховими дерев’яними котеджами для вагітних переселенок, повідомляє міська рада.

Жінок при надії та з новонародженими дітьми розмістять у локації в районі Тракту Глинянського. Це будуть інші умови, ніж у контейнерному містечку.

«У містечку зможе проживати до 160 людей. Тут буде передбачено окреме місце для візочків, для приготування їжі тощо. І локація спокійна, і недалеко до центру», — зазначив міський голова Андрій Садовий.

Кошти на це житло надали Червоний хрест, ЮНІСЕФ та ООН.

За даними міськадміністрації, зараз у Львові живуть 209 вагітних жінок, які рятуються від війни. За останні 40 днів переселенки, що переїхали до Львова, народили майже 200 дітей.

Сьомого квітня у Стрийському парку почали облаштовувати тимчасове містечко з контейнерів, які подарувала Польща. Зараз встановлюють 88 житлових контейнерів, у яких зможуть жити приблизно 350 людей, переважно студенти. В одному будиночку можуть жити дві-чотири людини. Всередині — меблі, світло, тепло. На території містечка — санвузли та їдальня. Загалом у місті облаштують три таких містечка на тисячу осіб.

Читайте також: Balbek Bureau спроєктували тимчасове житло для переселенців (фото)

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button