Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook/MNSKHARKIV

Організація британського архітектора Нормана Фостера Norman Foster Foundation наразі збирає комісію експертів для проєктування відбудови Харкова. Про це LIGA.net повідомили у фундації.

Створення комісії експертів необхідно для розробки бачення майбутнього генплану міста. Комісію фахівців та план дій мають сформувати до кінця червня.

Для відновлення Харкова варто зібрати разом найкращі розуми світу з найкращими талантами, заявляв архітектор Фостер, під час виступу в ООН.

«Ми працюємо з місцевими жителями, людьми, які розуміють територію, щоб відтворити найкраще з минулого та спроєктувати Харків, як місто майбутнього», – заявив тоді Фостер.

Архітектор вже створив попередній план проєкту маніфесту міста.

Натомість український архітектор Слава Балбек назвав плани Фостера з відбудови Харкова «на 100% неефективними». За його словами, плани британського архітектора Нормана Фостера очолити реконструкцію Харкова передчасні та ігнорують інші міста України, які також були зруйновані російськими військами. Також він нагадав, що бомбардування ще не закінчилось, тому неможливо встановити реальний обсяг робіт.

Загалом у Харкові зруйновано близько 25% будинків. Російська армія знищила багато адмінбудівель, будинків у центрі міста, житлові мікрорайони, серед яких особливо постраждали П’ятихатки, Рогань, Північна Салтівка. Обстріли продовжуються досі. Після війни місто потребуватиме нових об’єктів соціальної сфери – лікарень, шкіл та дитячих садків.

Читайте також: Зіркова архітектура – дорога забаганка для диктаторів та найбагатших міст. Чи ні?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button