У Херсоні окупанти переробили «Сільпо» у стилі наївного мистецтва на «Сытный маркет» (фото)
Дизайн «Сільпо» в центрі Херсона розробляли за участі представників Благодійного фонду імені Поліни Райко.
Дизайн «Сільпо» в центрі Херсона розробляли за участі представників Благодійного фонду імені Поліни Райко.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Російські окупанти переробили дизайнерський супермаркет Сільпо у будівлі ЦУМу на проспекті Ушакова в Херсоні на магазин російської мережі «Сытный маркет».
Про це повідомила директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. Скриншоти з її інстаграм-сторіз поширила гастроблогерка Юлія Аврора Огородник. У херсонських телеграм-каналах також можна знайти фото супермаркету з новою вивіскою.
Херсонський «Сільпо» відкрився після реконструкції у грудні 2020 року. Дизайн інтер’єру був присвячений українським митцям-аматорам, а головним натхненням стала творчість художниці Поліни Райко з Херсонщини. Райко народилася 1928-го, а почала малювати у віці 69 років. Розписала у стилі наївного мистецтва власну оселю. Будинок, розташований у Цюрупинську, став пам’яткою культурної спадщини.
Дизайн «Сільпо» в центрі Херсона розробляли за участі представників Благодійного фонду імені Поліни Райко.
Окупанти також вивозять із Херсонщини зерно та продукти до Криму й до Росії. Сьогодні російські інформагентства похвалилися тим, що росіяни «після восьмирічної перерви» вивозять черешню з окупованого Мелітополя Запорізької області — ягоди доправляють до Криму, й ціни на неї низькі: у фермерів її купляють по 10-15 гривень за кілограм (у той час, як торік її варість сягала 100 гривень). Мелітопольську черешню планують везти також до Москви та Санкт-Петербурга.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті