Пономарева, Ратушного та Гандзюк: Як будуть перейменовувати вулиці у Києві? (список з поясненнями)
У голосуванні в Київ цифровому взяли участь понад 6,5 мільйона містян.
У голосуванні в Київ цифровому взяли участь понад 6,5 мільйона містян.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26101 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У застосунку Київ Цифровий завершилось голосування щодо перейменувань вулиць, назви яких пов’язані з РФ та її сателітами. Загалом свої голоси віддали понад 6,5 мільйона містян, повідомляє КМДА.
Більшість обраних назв співпадає з рекомендаціями експертів, наголосила депутатка Ксенія Семенова.
Як проголосували містяни?
Результати можна подивитись за посиланням або на інтерактивній карті.
Деякі назви в результатах дублюються, помітив киянин Сергій Пасюта. Наприклад, вулиця Михайлини Коцюбинської може з’явитися на Троєщині (замість Цвєтаєвої) та біля Парку партизанської слави (замість Волго-Донської); Павла Загребельного – біля метро «Чернігівська» замість Попудренка і на Печерську замість Раєвського, Кастуся Калиновського – вулиця Брестська у Подільському районі і Астраханська біля Дарницької площі.
Читайте також: Що не так з новим голосуванням за перейменування вулиць у Києві?
До рейтингового електронного голосування увійшли 296 об’єктів, які були відібрані експертною комісією. Наразі результати передали в Київраду для подальшого розгляду експертної комісії. На основі експертних висновків депутати КМР прийматимуть рішення щодо перейменувань.
До складу експертної комісії залучили спеціалістів Українського інституту національної пам’яті, Інституту історії України, Інституту української археології та джерелознавства імені М. С. Грушевського, Інституту українознавства імені І. Крип’якевича, Інституту мовознавства імені О. О. Потебні, Інституту української мови, Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті