Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 23426 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: unsplash

За версією рейтингу Economist Intelligence Unit австрійська столиця Відень стала найзручнішим містом для життя у 2022 році. Київ не потрапив до цьогорічного дослідження через повномасштабне вторгнення РФ.

Експерти оцінювали умови життя у 172 містах світу. Їх проаналізували на основі понад 30 показників, згрупованих у п’ять категорій: стабільність, охорона здоров’я, культура, навколишнє середовище, освіта та інфраструктура. Також другий рік поспіль оцінюється, як міста впорались із наслідками пандемії коронавірусу.

Відень втретє за останні п’ять років посідає перше місце у цьому рейтингу, як в 2018 та 2019 роках. Торік місто втратило 12 позицій через чергову хвилю ковіду. Проте сьогодні місто пропонує безліч культурних можливостей, розваг, зручну інфраструктуру та загальну стабільність.

Друге і третє місце посіли Копенгаген (Данія) та Цюрих (Швейцарія) відповідно. У десятку найзручніших міст також увійшли Калґарі (Канада), Ванкувер (Канада), Женева (Швейцарія), Франкфурт (Німеччина), Осака (Японія), Амстердам (Нідерланди), Мельбурн (Австралія).

Читайте також: У Відні запроваджують платне паркування у всьому місті

У рейтингу немає Києва, адже експерти вирішили не оцінювати українську столицю після вторгнення. На їхню думку, війна в Україні погіршила показники Будапешту та Варшави, куди виїжджала частина українців.

У минулорічному рейтингу перше місце посіло місто Окленд (Нова Зеландія), друге – Осака (Японія), третє – Аделаїда (Австралія).

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button