У Києві вчергове зареєстрували петицію з вимогою припинити скошування трави
Часте скошування газону спричиняє послаблення кореневої системи рослини, тож газон гірше затримує воду й ґрунти, які вивітрюються та пересихають.
Часте скошування газону спричиняє послаблення кореневої системи рослини, тож газон гірше затримує воду й ґрунти, які вивітрюються та пересихають.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
На сайті Київради з’явилась петиція з вимогою припинити скошування трави. За словами її автора Сергія Прими, таке рішення «звільнить багато коштів та людських ресурсів».
Станом на ранок першого серпня петиція зібрала 1057 голосів із шести тисяч необхідних.
Звернення про припинення скошування трави в Києві останні кілька років реєструють щоліта.
Близько половини площ зелених насаджень у містах займають саме газони. За даними екологічної організації Плато, газон може охолодити повітря на 11 градусів.
Надто часте скошування газону, та ще й під корінь, спричиняє послаблення кореневої системи рослини, тож газон гірше затримує воду й ґрунти, які вивітрюються, пересихають і перетворюються на потріскану кірку. Крім того, надто низько скошені рослини не встигають відновитися, а надто пошкоджені й зовсім відмирають. Також завчасно скошені рослини не встигають розквітнути, і комахи-запилювачі втрачають харчову ланку. Так само зменшується міське біорізноманіття.
Наприклад, нещодавно у Вінниці висадили вздовж однієї з вулиць луку з польовими квітами. Міські луки потребують значно меншого догляду, ніж газон. Вони сприяють біорізноманіттю, забирають надлишкову воду, зменшують рівень шуму.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті