Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 132 днів. За цей час ми опублікували 25062 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: bigkyiv

Цегляна огорожа навколо Байкового кладовища в аварійному стані та почала руйнуватися. Фото опублікувало видання «Великий Київ». На світлинах видно, що огорожу підперли дошками.

У 2019 році ритуальна служба оголосила тендер на капітальний ремонт і реставрацію огорожі Байкового кладовища. Вони хотіли розібрати цегляні стіни, а замість них зробити облицювання клінкерною фасадною цеглою і керамічною плиткою. У відповідь Департамент охорони культурної спадщини заборонив проводити будь-які роботи на території Байкового кладовища, які суперечать вимогам закону «Про охорону культурної спадщини».

Комплекс Байкове кладовище має статус пам’ятки національного значення. Огорожа є щойно виявленим об’єктом культурної спадщини.

Фото: Оksana Purik

Згідно із приписом про заборону ремонтних робіт на кладовищі, ритуальна служба мала протягом десяти днів надати на розгляд Департаменту КМДА науково-проєктну документацію на проведення невідкладних реставраційно-відновлюваних робіт огорожі, а також передати документацію на проведені роботи із заміни частини огорожі.

Байковий цвинтар — некрополь у Голосіївському районі міста, пам’ятка історії та культури. Один із найстаріших некрополів, що зберігся, відкритий 1831 чи 1834 року. Площа — 72,47 га.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button