У Сеулі планують повністю заборонити житло в підвалах після смерті чотирьох жінок
Цей тип помешкань став відомий світові за фільмом «Паразити».
Цей тип помешкань став відомий світові за фільмом «Паразити».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Минулого тижня щонайменше четверо людей потонули у підвальних квартирах внаслідок найсильнішої за 115 років зливи в Сеулі, повідомляє South China Morning Post.
Цілу родину — жінку з донькою-підліткою та її сестру з синдромом Дауна — знайшли мертвими у затопленій квартирі, яка вмить перетворилася на пастку. У схожому помешканні виявили тіло ще однієї жінки у віці за 50 років.
Після цього муніципалітет столиці Південної Кореї анонсував заборону на облаштування житла у підвальних і напівпідвальних приміщеннях — так званих баньчіха (banjiha). Орендодавці муситимуть протягом 10-20 років повністю позбутися такого житла.
Приблизно 200 тисяч квартир, або 5% житлового фонду Сеула, розташовано під землею. Цей тип помешкань став відомий світові за фільмом «Паразити». Докладніше про баньчіха читайте в нашому матеріалі.
Соціальна нерівність є значною проблемою у Південній Кореї, й унаслідок пандемії коронавірусу ситуація лише погіршилася. Країна є четвертою економікою Азії, однак розрив у доходах багатих і бідних вкрай великий.
Читайте також: «Гра в кальмара» ілюструє масштаби реальної боргової кризи в Південній Кореї
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті