Inker випустив комікс про окупацію Чорнобиля
Журналісти взяли інтерв’ю у працівників станції та тих, хто також перебував 35 днів у російському полоні.
Журналісти взяли інтерв’ю у працівників станції та тих, хто також перебував 35 днів у російському полоні.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Проєкт графічної журналістики Inker випустив низку коміксів про війну, останній з яких присвячено окупації Чорнобильської атомної станції.
Журналісти Inker взяли інтерв’ю у працівників станції та тих, хто також перебував 35 днів у російському полоні. Комікс «Чорнобиль. Окупація» створили Денис Борисюк і Таня Приймич.
«День закінчення добової зміни для начальника станції Валентина Гейко та його команди став днем початку їхньої особистої війни. Станцію окупували росіяни. Але вони не очікували, що ніхто з працівників не збирався грати за їхніми правилами», — йдеться в анотації.
Також у двох випусках Inker — історії про волонтерів, про хлопця, який втік з полону з кулею в серці, про «український Дюнкерк» — порятунок людей зі Страхолісся, про трагедію маріупольського Драмтеатру тощо.
Раніше ми писали про інший комікс цього проєкту — реальну історію школярки з Кривого Рогу, яку на випускному зґвалтував учитель.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті