Київ взявся за розробку ДПТ для меморіала на Лисій горі. Ідею критикували екологи
Орієнтовна площа меморіального кладовища становитиме 140 гектарів.
Орієнтовна площа меморіального кладовища становитиме 140 гектарів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Київрада доручила Департаменту містобудування та архітектури КМДА розробити детальний план території для військового меморіального кладовища на території урочища Лиса Гора.
На вчорашній сесії за це проголосували 62 депутати. Розробку ДПТ виконують за дорученням прем’єр-міністра, зауважують у пресслужбі міськради.
Орієнтовна площа меморіального кладовища становитиме 140 гектарів.
Верховна Рада проголосувала за створення військового кладовища з меморіалом у червні. Комплекс бачать як аналог меморіального цвинтаря в Арлінгтоні, США.
Екологи критикують наміри споруджувати меморіал на Лисій горі, наголошуючи, що будь-яке будівництво у урочищі заборонено законом. Крім того, що це заповідний фонд, місце з археологічною, ландшафтною й природною цінністю, тут дуже складний рельєф і круті схили, на яких тривають ерозійні процеси.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті