Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Олександр Возний

У Києві створили реєстр дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, який буде доступний для всіх містян. Наразі триває робота над його наповненням, повідомляє КМДА.

Кожен киянин матиме можливість у зручний спосіб отримати вичерпну інформацію про дозвільні документи підприємств, які мають право здійснювати викиди забруднюючих речовин у повітря.

За словами начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного, вже опрацьовано та занесено до реєстру понад 900 дозволів, виданих суб’єктам господарювання. Очікується, що наповнення реєстру буде завершено до червня наступного року, а публічний доступ до нього буде надано впродовж трьох місяців після закінчення воєнного стану.

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – це офіційний документ, який дає право підприємствам здійснювати викиди певної кількості забруднюючих речовин у повітря протягом визначеного в дозволі терміну.

Реєстр дозволить зафіксувати сумарний перелік та обсяг забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферу, візуалізувати карту з джерелами надходжень забруднюючих речовин, виявити осередки найбільшої концентрації забруднюючих речовин.

Хмарочос писав, що у перші тижні війни, коли кияни масово виїжджали зі столиці на автомобілях і вулиці стали порожніми, екологи спостерігали «надзвичайно чисте повітря». За розрахунками, автомобілі забезпечують щонайменше 70-85% усіх викидів у повітря в Києві. 

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button