Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Dmitriy K. / Unsplash

Сума збитків довкіллю України від російської агресії перевищила 46 мільярдів доларів, заявив міністр захисту довкілля Руслан Стрілець у коментарі для The Economist, повідомляє пресслужба міністерства.

При цьому основну частину збитків становить забруднення повітря — 27 мільярдів доларів. Головні причини викидів — лісові пожежі й атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури, внаслідок яких згоріло понад 680 тисяч тонн нафти та пального.

Внаслідок вторгнення в повітря потрапило понад 42 мільйони тонн парникових газів. Обсяг цих додаткових викидів можна порівняти з річним обсягом викидів Болгарії. 

Шкода, завдана забрудненням ґрунтів, оцінюється у 18 мільярдів доларів.

Війна завдала шкоди майже третині українських лісів. Росіяни окупували 18 національних парків і заповідників. Зараз там фіксують нелегальні рубки дерев.

Загалом з початку вторгнення Україна задокументувала майже 2300 злочинів проти довкілля

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button