Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: пресслужба КМДА

У Пущі-Водиці встановили нову енергоефективну котельню замість зруйнованої російським артобстрілом, повідомляє пресслужба КМДА.

Стару котельню було зруйновано в березні минулого року прямим влучанням артилерійського снаряду. Тепло від неї останні 50 років отримували шість корпусів психоневрологічного інтернату та один житловий будинок.

Замість того, щоб відновлювати стару котельню, Київтеплоенерго вирішило встановити нову блочно-модульну котельню.

«Ми бачимо, що такий крок себе повністю виправдав: котельня споживає значно менше газу, працює в автоматичному режимі, тому її обслуговування потребує мінімального залучення персоналу», – пояснює заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нова котельня має коефіцієнт корисної дії понад 93%, вона суттєво економить газ та електроенергію. Аби на роботу не впливали графіки відключення електрики, її підключили до генератора.

Більшість обладнання котельні — українського виробництва.

Читайте також: Нове житло, стійка економіка та розвиток транспортних зв’язків забезпечать процвітання міст після війни – дослідження

Цей матеріал створено Хмарочосом за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст матеріалу не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button