Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 277 днів. За цей час ми опублікували 23486 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Тестова доставка у Великій Британії у 2016 році

У грудні Amazon запустив доставку дронами у двох американських громадах, але станом на середину січня цим сервісом скорсталися лише сім разів, повідомляє Engadget.

Два замовлення зробили у Локфорді, Каліфорнія, п’ять — у Колледж-Стейшен, Техас.

Над програмою доставки дронами в компанії працювали десять років. Регулятор видав дозвіл на роботу сервісу, однак з суттєвими обмеженнями: безпілотники не можуть літати над дорогами та над людьми. Співробітники Amazon мусять щоразу перевіряти, чи немає автомобілів у той час, коли дрон пролітатиме над дорогою.

Апарати Amazon важать понад 36 кілограмів, що значно більше, ніж аналоги, якими користуються інші компанії (5-18 кілограмів). Припускають, що саме вага дронів стала причиною для регулятора накласти суворі обмеження.

При цьому замовлення не може бути не важчим за 2,2 кілограма, і при цьому пакунок скидають на подвір’я замовника з висоти 3,5 метра. Відповідно, замовник мусить мати подвір’я, тож мешканцям багатоквартирного будинку сервісом скористатися не вийде.

Крім цього, в Amazon відбуваються наймасовіші скорочення працівників за історію корпорації.

У цей час оператор дронів Wing корпорації Alphabet, який запустив доставку у 2019 році, виконав уже понад 300 тисяч замовлень.

Читайте також: У Швеції запустили доставку їжі дронами для віддалених громад

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button