Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Timo Wagner / Unsplash

Вже повідомлялося, що Ізраїль адаптує для України свою систему раннього сповіщення про повітряні загрози. Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський розповів подробиці в інтерв’ю BBC News Україна.

Система, яка діє в Ізраїлі, враховує специфіку ракетних ударів саме по цій країні — значно меншій за площею. Крім того, з сектору Газа не запускають балістичні та крилаті ракети, а значно примітивніші.

Однак посол переконаний, що адаптована система ефективно працюватиме в Україні. Її розробка може зайняти, за його припущеннями, ще кілька місяців.

«В Ізраїлі вже за кілька секунд після зльоту ракети ми уявляємо, куди ця ракета прямує, в яке місто, навіть у який район цього міста, там вмикається сирена повітряної тривоги, й очевидно, що засоби ППО можуть результативніше впоратися з цією загрозою», — пояснює Бродський.

Сенс цієї системи — точніше вказати місце, куди націлена ракета чи дрон. Це дозволить не оголошувати повітряну тривогу по всій території України, як це часто робиться зараз.

Відповідно, люди відповідальніше ставитимуться до вимоги йти в укриття. Адже розумітимуть, що це не просто якась загальна ракетна загроза — натомість це небезпека для конкретного району.

Нагадаємо, «Хмарочос» також писав про те, як в Ізраїлі влаштовані громадські укриття та додатковий захист у квартирах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button