Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 113 днів. За цей час ми опублікували 24904 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Timo Wagner / Unsplash

Вже повідомлялося, що Ізраїль адаптує для України свою систему раннього сповіщення про повітряні загрози. Посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський розповів подробиці в інтерв’ю BBC News Україна.

Система, яка діє в Ізраїлі, враховує специфіку ракетних ударів саме по цій країні — значно меншій за площею. Крім того, з сектору Газа не запускають балістичні та крилаті ракети, а значно примітивніші.

Однак посол переконаний, що адаптована система ефективно працюватиме в Україні. Її розробка може зайняти, за його припущеннями, ще кілька місяців.

«В Ізраїлі вже за кілька секунд після зльоту ракети ми уявляємо, куди ця ракета прямує, в яке місто, навіть у який район цього міста, там вмикається сирена повітряної тривоги, й очевидно, що засоби ППО можуть результативніше впоратися з цією загрозою», — пояснює Бродський.

Сенс цієї системи — точніше вказати місце, куди націлена ракета чи дрон. Це дозволить не оголошувати повітряну тривогу по всій території України, як це часто робиться зараз.

Відповідно, люди відповідальніше ставитимуться до вимоги йти в укриття. Адже розумітимуть, що це не просто якась загальна ракетна загроза — натомість це небезпека для конкретного району.

Нагадаємо, «Хмарочос» також писав про те, як в Ізраїлі влаштовані громадські укриття та додатковий захист у квартирах.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button