Чи вплинула релокація бізнесів до Львівщини на місцеву економіку?
Підприємці привезли з собою нові досвіди та підходи до ведення бізнесу.
Підприємці привезли з собою нові досвіди та підходи до ведення бізнесу.
Від початку російського вторгнення до Львівської області релокувалися 225 підприємств, які працевлаштовують п’ять тисяч співробітників, повідомив директор департаменту економічної політики ОВА Степан Куйбіда під час дискусії Tvoemisto.tv.
Кількість підприємств не має істотного впливу з погляду регіонального валового продукту, зазначає він, тож економіку Львівщини ця масова релокація не надто змінила.
Однак, зауважує Куйбіда, нові підприємці принесли з собою іншу бізнес-культуру та підходи, що може бути корисним для економічної екосистеми.
«Стиль провадження бізнесу на Харківщині та на Львівщині різний, але їхня синергія найкраще впливає на регіональну економіку, бо показує приклад, що можна робити інакше. Домовленості та дотримання договірних зобов’язань на Харківщині та на Львівщині також різні», — каже посадовець.
Загалом захід України став прихистком для понад 900 бізнесів. Читайте про релокацію до Львова Рубіжанської панчішної фабрики, де виготовляють Dodo Socks. Ще один досвід релокації виробництва, про який писав «Хмарочос», — харківський виробник велосипедів «Велотрейд», який створює робочі місця на Буковині та Тернопільщині.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті