КМВА перенесла впровадження безготівкової оплати в маршрутках на 9 місяців після закінчення воєнного стану
Депутатка Київради Ксенія Семенова вважає, що таким чином хочуть дозволити маршрутчикам не платити податки з реальних доходів.
Депутатка Київради Ксенія Семенова вважає, що таким чином хочуть дозволити маршрутчикам не платити податки з реальних доходів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Київська міська військова адміністрація перенесла терміни впровадження безготівкової оплати в маршрутках на дев’ять місяців після закінчення воєнного стану. Розпорядження, підписане керівником КМВА Сергієм Попком, опублікувала депутатка Київради Ксенія Семенова.
На її думку, єдина причина відтермінування впровадження АСОП – дозволити маршрутчикам не платити податки з реальних доходів. Депутатка написала про це в АМКУ та НАЗК, але «їм не цікаво». Наразі Семенова планує звернутися до податкої служби.
Раніше Київрада не підтримала петицію про запровадження безготівкової оплати в маршрутках. У відповіді йдеться про те, що за провадження безготівкового проїзду в маршрутках можливе лише за умови приєднання київських приватних перевізників до міської системи. Вказано, що «перемовини ведуться».
Раніше приватні перевізники Києва відмовлялися доєднуватися до системи електронного квитка, пояснюючи тим, що столична модель перевезень не така, як у європейських країнах.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті