Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 26292 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Закарпатська ОДА

Зведення модульних містечок для внутрішніх переселенців є менш ефективним, ніж розміщення людей у місцях компактного поселення. Про це заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Укрінформ.

Загалом в Україні облаштували 25 модульних містечок, де живуть п’ять тисяч людей.

«Ми побачили, що модульні містечка не спрацювали. Я не вважаю, що це ефективна форма і що вона може у майбутньому бути… Форма модульних містечок, як на мене, не проявила себе і не зарекомендувала, хоча може бути предметом для дискусій», – заявила Верещук.

Як приклад вона навела модульне містечко на околиці Харкова, яке у 2015-2016 роках було зведене за надані німецьким урядом гроші. Там мешкали сотні переселенців, але й через сім років, за словами чиновниці, люди мешкають у жахливих умовах. Детальніше читайте у матеріалі: «Модульні будиночки мають бути тимчасовим житлом, але в Україні в них живуть роками».

У той же час, формат місць компактного поселення, на її думку, є ефективною формою проживання людей, вважає вона.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button