Фонд держмайна виставив на приватизацію п’ять об’єктів у Києві. Які саме?
Наразі ці об’єкти генерують борги для державного бюджету, нові власники зможуть розвивати бізнес, створювати робочі місця та сплачувати податки.
Наразі ці об’єкти генерують борги для державного бюджету, нові власники зможуть розвивати бізнес, створювати робочі місця та сплачувати податки.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У травні Фонд державного майна проведе одразу п’ять приватизаційних аукціонів у Києві. Продаж цих об’єктів — це можливість залучити значні інвестиції для підтримки Сил оборони та розвивати українську економіку, зазначають у ФДМУ.
На приватизацію виставили автотранспортне підприємство біля метро «Лівобережна», завод «Електронмаш», будівлю готелю «Ермітаж» у центрі, офіс поряд зі станцією метро Арсенальна, одне з приміщень заводу «Арсенал».
Наразі ці об’єкти генерують борги для державного бюджету. У Фонді вважають, що нові власники зможуть розвивати бізнес, створювати робочі місця та сплачувати податки.
Стартова ціна готелю «Ермітаж» на вулиці Богдана Хмельницького становить 21,21 млн гривень. Лот складається з двох споруд. Перша будівля — це фасадний пʼятиповерховий будинок загальною площею 3165,8 кв. м, а друга — чотириповерховий флігель площею 1 963,3 кв.м на другій лінії забудови, що має проїзд у двір у лівому крилі.
Читайте також: Як змінилася вулиця Богдана Хмельницького за 200 років?
Завод «Електронмаш» спробують продати втретє. Востаннє продаж відбувся у січні 2022 року. Тоді його продали на онлайн-аукціоні за 430 мільйонів гривень. «Електронмаш», утворений у 1965 році, деякий час був найпотужнішим в Радянському Союзі підприємством з виробництва ЕОМ та їхніх компонентів. Наразі найцінніший актив заводу — земельна ділянка біля Великої Окружної площею 13,76 гектара.
У приміщеннях заводу залишилися вітражі, мозаїки, барельєфи та інше оздоблення.
ФДМУ виставив на продаж частину нежитлових приміщень корпусу №7. Цей корпус ревіталізували впродовж 2018-2020 років. Там наразі працює коворкінг Creative State.
Читайте також: Корпус заводу Арсенал перебудували під бізнес-центр: фото до і після
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті