Проєкт житлового кварталу з собором від Aranchii Architects переміг на конкурсі в Рівному
У проєкті будівлі собору Aranchii Architects об’єднали візантійську традицію з сучасною технологією 3D-друку.
У проєкті будівлі собору Aranchii Architects об’єднали візантійську традицію з сучасною технологією 3D-друку.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Проєкт житлового кварталу з собором, розроблений Aranchii Architects, здобув перше місце на архітектурному конкурсі в Рівному.
Місто планує звести собор Святого Великомученика Георгія Переможця у мікрорайоні Щасливий. У жовтні минулого року голова ПЦУ Епіфаній заклав капсулу під будівництво та освятив обране місце.
Поряд із собором будуватимуть житловий квартал. Муніципалітет хотів, аби на першій лінії від церкви розміщувалися комерційні площі з кав’ярнями та магазинами.
Конкурс замовив гендиректор підприємства з виробництва броньованих дверей «СТАЛЬ-М» Олексій Муляренко, який до 2019 року очолював Рівненську обладміністрацію. У журі конкурсу входив, зокрема, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон.
У проєкті будівлі собору Aranchii Architects об’єднали візантійську традицію з сучасною технологією 3D-друку. В собор буде інтегровано недільну школу та бібліотеку.
Храм оточуватиме громадський простір. Також публічні простори передбачено у вгинах кварталу й у дворі. Двір — без автомобілів.
Висотність житлових будинків варіюється, щоб забезпечити види на озеро Басів Кут. Будівлі матимуть зелені дахи, приватні та спільні тераси, палісадники та балкони з боку двору.
Проєкт також передбачає просвітницькі інсталяції на тему цінності збереження локального природного багатства — бурштину.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті