Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 23579 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Moritz Spahn / Unsplash

КМДА ліквідувала Сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури, повідомляє Київ — велосипедне місто.

У новому штатному розписі, оприлюдненому на сайті КМДА, вже відсутні посади, що відповідають за розвиток велоінфраструктури.

Велосектор при Дептрансі створили у 2018 році для виконання Концепції розвитку велосипедної інфраструктури. Спершу сектор очолювала Юлія Хан, потім — Станіслав Клименко. За цей час веломережа Києва збільшилася з 69 кілометрів до 220 кілометрів. З’явилися більш як 1600 велопарковок.

Сектор також сприяв появі нових смуг громадського транспорту: зокрема, на вулицях Лаврській, Генерала Алмазова, Велика Житомирська, Солом’янська, Князів Острозьких, а також запроєктованих у капітальному ремонті проспекту Володимира Івасюка та бульвару Лесі Українки.

Велосектор власними силами розробив ескізні проєкти реконструкції вулиць Глибочицька та Дмитрівська з пріоритезацією трамвайного руху, так і не втілені.

Як зауважують у ГО, після зміни керівництва Дептрансу робота сектору нівелювалась, розвиток велосипедної мережі зупинився, і наразі все, що робиться в Києві з велосипедної інфраструктури, — це довоєнні проєкти.

Після початку повномаштабної війни керівник Дептрансу Руслан Кандибор вивів його склад за штат, а потім вирішив його ліквідувати, додають Пасажири Києва.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button