Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/renovation.map

Організація «Мапа Реновації» розпочала кампанію з адвокації спадщини в судах та збирає гроші на адміністративні витрати.

Команда вже отримала грант на умовах співфінасування від організації «Громадський контроль». Завдяки цьому вони зможуть захищати будинок Осипа Родіна та «Квіти України» у правовій площині спільно з юридичною фірмою Axon Partners.

«Це фінансування забезпечить юридичний супровід судових справ, а на нас покладаються адміністративні витрати. Тож якщо ви вболіваєте за долю цінної історичної забудови Києва, то будемо раді вашим донатам», – йдеться у дописі.

Картка-моно: 5375 4112 0674 1345

Банка: http://send.monobank.ua/jar/7brup4TpTy

Пейпал: [email protected]

Також «Мапа Реновації» закликає підписатися на акаунт на buymeacoffee і отримати квиток на екскурсію чи консультацію.

Будинок Осипа Родіна – кам’яна садиба 1882 року розташована на вулиці Олеся Гончара, 71. Зведена двоповерховою за авторським проектом архітектора Володимира Ніколаєва. Згодом з’явився третій поверх. Триповерхова цегляна садиба є одним з двох збережених зразків забудови кінця ХІХ століття у цьому кварталі на вулиці Олеся Гончара. Власниками садиби певний час були представники шляхетського роду Жубрів. До 2014 тут був найменший театр Києва — «Вільна сцена» Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі та офісні приміщення.

Будівля «Квіти України» – навчально-методичний павільйон є прикладом громадської споруди другої половини ХХ ст. в стилі пізнього модернізму. Будівля з великою залою-оранжереєю і каскадною формою атріуму зведена 1983-85 рр. за проєктом архітектора Миколи Левчука.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button