Кличко пропонує три кроки для вирішення конфлікту зі знесенням 200-річної будівлі на Подолі
Наскільки вони ефективні, буде зрозуміло із часом.
Наскільки вони ефективні, буде зрозуміло із часом.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Про це проінформували на сторінці міського голови у Телеграм. Віталій Кличко написав про три кроки, якими він хоче піти назустріч громаді та допомогти вирішити конфлікт.
Також він вчергове згадав про те, що Київ вимагає від Верховної Ради нарешті ухвалити в другому читанні законопроект 0895 (від 2019 року), який дозволить місцевій владі примусово викупати у безвідповідальних приватних власників, повертати у власність громади памʼятки архітектури, старовинні приміщення, які власники належно не утримують, що призводить до їх руйнування.
Раніше Київрада вже ухвалювала рішення щодо заборони демонтажу цілого списку будівель. Проте, це рішення носило лише рекомендаційний характер і всупереч ньому вже відбувались знесення, зокрема й нещодавній скандальний демонтаж будинку на вул. Жилянській.
Нагадаємо, що вранці 10 серпня 2023 року знесли одну з найстаріших дерев’яних садиб Подолу Будинок звели після великої пожежі 1811 року.
Чому такі будівлі не можна демонтувати, навіть якщо в них немає охоронного статусу, ми пояснювали у нашому матеріалі: «Ця будівля не має цінності». Під цим гаслом десятиліттями знищують історичну забудову Києва
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті