Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 290 днів. За цей час ми опублікували 23590 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Кладовище в Арлінгтоні, яке планують наслідувати. Фото: danyl russo / Unsplash

Кабінет міністрів визначив нове місце розташування Національного військового меморіального кладовища.

Під нього планують виділити 266 гектарів на території Гатненської громади неподалік від Києва.

Це вже сьома пропозиція, яку розглядали для місця розташування військового цвинтаря. На початку серпня представники уряду на зустрічі запропонували родинам загиблих військових ділянку біля Південного кладовища та селища Віта-Поштова.

«Цю ж ділянку вже пропонували під час обговорень минулого року, але тоді Міністерство ветеранів саме ж її і забракувало — виявилося, що там є підземні води та юридичні питання щодо виділення землі. Тепер вони чомусь пропонують її знову», — розповідала LIGA.net матір загиблого військового Віра Литвиненко.

У рішенні уряду йдеться про «реалізацію експериментального проєкту щодо проєктування» кладовища. Під «експериментальним проєктом», судячи з тексту рішення, мається на увазі спрощена процедура. 

Також вказано дату реалізації — 30 липня 2025 року.

У 2021 році Кабмін розпорядився збудувати військове кладовище до 2025 року. Торік Верховна Рада проголосувала за відповідний закон. Планували наслідувати меморіальний цвинтар в Арлінгтоні, США.

Серед ділянок, які розглядалися, були Биківнянський ліс, Лиса гора, Співоче поле та інші.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button