Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/vdngkyiv

Три дні поспіль у Києві фіксували температурні рекорди. Так, 29 серпня максимальна температура вдень сягнула майже 36 градусів, а вночі не опустилася нижче 22,8 градуса.

Читайте також: Глобальне потепління вже не зупинити. Професор радить готуватися до життя на планеті-теплиці

Як видно з мапи температур, райони нагріваються нерівномірно, найбільше — зі висотною забудовою. Про це свідчать знімки з супутника Landsat 8, що їх публікують Тексти.

На правому березі найгарячіше на Оболоні. На лівому березі найспекотніше на Осокорках і Позняках. Це райони новобудов. Райони старої забудови, на противагу, нагріваються дещо менше.

Світліші плями на Осокорках — водойми, декотрі з яких планують забудувати

Читайте також: Найчастіше під час злив у Києві затоплює центральні райони

Ще один гарячий район — ДВРЗ, переважно промислова зона, в асфальті й бетоні та з мінімумом зелені. Так само на правобережжі червону пляму утворюють промислові площі на Видубичах.

На температурній карті також чітко видно контури Броварського проспекту.

Читайте також: У Китаї все більше жінок вдягають на пляж фейскіні, рятуючись від сонця. Що це таке?

Хоча острови Дніпра виглядають прохолодними, в районі Північного мосту в парку «Муромець» уже можна побачити червоні плями. Це локації, заасфальтовані для розваг.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button