Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Hasmik Ghazaryan Olson / Unsplash

Австрійське селище Галльштатт запроваджує квитки для туристів, щоб обмежити їхню кількість, повідомляє The Times.

Розташоване в Альпах на березі озера, воно вважається наймальовничішим селищем Австрії. У 1997 році Галльштатт було включно до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Але справжня популярність прийшла після виходу діснеївського мільтфільму «Крижане серце» — він слугував прототипом королівства Еренделл.

При населенні у 800 жителів Галльштатт у розпал сезону відвідує до 10 тисяч туристів на день. Річний потік сягає одного мільйона.

Фото: Vadym Lebedych / Unsplash

Наприкінці серпня сотня місцевих мешканців перекрила автодорогу на місто, протестуючи проти прибуття нових туристів. Сільський голова Александер Шойц визнав, що Галльштатт вже вичерпав свої можливості. За його словами, селище може приймати не більш як половину від тієї кількості туристів, що його відвідують зараз.

У місцевих групах пишуть, що кількість автомобілів у районі Галльштатта за останнє десятиліття потроїлася. Ми вже згадували це село у матеріалі про міста, перекриті для автомобілів.

Кілька місяців тому найпопулярніший оглядовий майданчик огородили парканом.

Вид із найпопулярнішого оглядового майданчика. Фото: Daniel Koponyas / Unsplash

Відтепер Галльштатт продаватиме туристам обмежену кількість квитків, які також матимуть певний часовий ліміт.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button