Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: Київпастранс

Від початку великої війни Київ отримав як допомогу від європейських міст 105 автобусів, повідомляє Київпастранс.

Першими до столиці прибули 11 машин з Риги, згодом — ще десять з Латвії та шість — від фінського Тампере. Нещодавно 23 автобуси передала Братислава. Також надходила допомога з Німеччини. Ще три автобуси передали українські благодійники.

Зараз пасажирів перевозять 75 із цих автобусів.

Чотири двоповерхові автобуси MAN з Німеччини не використовуються. Їх планують експлуатувати як туристичні вже після завершення війни. Раніше комунальники заявляли, що вони завеликі для звичайних маршрутів, і в умовах повітряних тривог та ракетних атак це додатковий ризик.

П’ять із подарованих Братиславою автобусів розберуть на запчастини. Решту збираються запустити на міські маршрути або додати до «оперативного резерву».

Коментарі:

    Mike :

    улюблена забава київпастрансу розчленувати транспорт на зап частини – що із празькими трамчиками, що із цими бусіками… потім воно там десь гнитиме у депо-барабані

    KGB :

    Куди поділи? Та розікрали на запчастини і продали,а гроші поклали в “кишеньку про запас”,що ще неясно? Щоб в Україні мали можливість і не спиздили??? Не смішіть.Захід дурний,що передає,бо все рівно лише малий відсоток їхньої допомоги доходить по призначенню,решта все крадеться.І ви хочете в ЄС і НАТО? В сраку ви підете,панове,бо з таким менталітетом ч з такою корупцією ви нікому не потрібні.

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button