Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: UAnimals

Минулого тижня команда UAnimals повернулася з Оріхова – звідти вивезли 16 собак.

Евакуація тварин із прифронтових зон наразі є одним із ключових напрямків роботи організації. Щотижня екіпажі UAnimals їздять у кілька поїздок і за місяць вивозять до 300 тварин.

Як відбувається евакуація?

Керівниця міжнародного відділу UAnimals, Ольга Чевганюк розповіла, що в рейсі з командою UAnimals працював куратор по Оріхову. Це – місцевий волонтер, який показав, де та які тварини знаходяться, кому більше за все потрібна допомога, а також допоміг із завантаженням собак.

Фото: UAnimals

Серед евакуйованих тварин були собаки з контузією та пес без лапки. 

«Всі ці тварини пережили «прильоти» і руйнування, а будинки, з яких ми забирали постраждалих, зруйновані. Власники розгублені, а частина людей виїхала з міста», – прокоментувала Ольга.

Адаптація після евакуації

На жаль, швидко до нових умов такі тварини наврядчи прилаштуються, оскільки спочатку вони мають пройти процес реабілітації. Скільки це займе часу – невідомо.

Фото: UAnimals

Всім тваринам, яких забирає команда UAnimals, потрібно робити огляд у ветеринара, вакцинувати, обробити від паразитів, а також вони потребутють їжі та догляду. Деяким тваринам потрібне лікування.

Після евакуації UAnimals відвозять тварин у притулки по всій Україні та допомагають оплатити лікування та їжу. Деяким тваринам щастить швидко знайти нову родину, проте дехто надовго затримується у притулку.

Якщо ви бажаєте допомогти ініціативі – переходьте за посиланням.

Нагадаємо, у січні Suziria Group разом з UAnimals запустили благодійний проєкт Tails Changes, який зібрав близько 2 млн грн для відбудови притулку.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button