Замість культової серед художників «Галереї смаку» на Львівській площі відкриється «Білий налив»
Роками «Галерея смаку» слугувала недорогою їдельнею, де обідали художники та студенти академії.
Роками «Галерея смаку» слугувала недорогою їдельнею, де обідали художники та студенти академії.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Будинку художника на Львівській площі в Києві відкривається заклад «Білий налив» — на місці ресторану-пабу «Галерея смаку». Фото опублікував Андрій Гірчук.
Роками «Галерея смаку» слугувала недорогою їдельнею, де обідали художники та студенти розташованої у п’яти хвилинах Художньої академії. Популярності їй додавав бар із так само недорогими алкогольними напоями.
Митці свідчать, що раніше інтер’єр приміщення ресторану прикрашала косівська кераміка, та згодом у «Галереї смаку» зробили ремонт.
Останніми роками відвідувачі скаржилися на якість страв і на тарганів.
«Білий налив» належить «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова», яка зараз налічує понад 80 закладів. Перший заклад такого формату відкрився на Хрещатику в 2018 році: він передбачав швидке обслуговування, позиції «по одному євро» та лаконічне меню: хотдог, устриця або пиріг, а також спиртні напої, зокрема наливки та сидр.
На «Білий налив» також є скарги. Так, на сторінці NE:Urban звернули увагу на проблему з прибиранням сміття на літньому майданчику:
Згідно з інформацією на сайті, в Києві зараз є 13 «Білих наливів» і один — у Вишневому. Цьогоріч «Білий налив» на умовах франшизи відкрився у польському Вроцлаві.
Будинок художника — це споруда, зведена у 1978 році у стилі функціоналізму, прикрашена сімома алегоричними жіночими фігурами, що уособлюють різні мистецтва.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті