Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 172 днів. За цей час ми опублікували 25350 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Станція Олімпійська 11 грудня. Фото: Дар’я Григоренко/Суспільне

11 грудня кияни стали помічати струмки води на станції метро «Олімпійська». Журналісти Суспільного підтвердили, що є невеликі підтікання на коліях та на стінах платформи. Сайт ТСН, однак назвав інформацію фейком.

У Київському метрополітені заявили, що ситуація в межах норми й нічого не тече.

Фото: Дар’я Григоренко/Суспільне

Транспортний експерт Дмитро Беспалов зауважив в коментарі Інформатору, що підтікання можуть бути як системною проблемою, так і звичайними технологічними моментами.

«На деяких станціях зі стін може стікати конденсат, на деяких стоять насосні системи, що відкачують воду. Я думаю, що можуть бути технологічні підтравлювання. Сподіваюся, що це в межах допусків, просто люди ніколи не звертали на це увагу, а тут почали», — припускає фахівець.

Однак щодо тунелю між «Деміївською» та «Либідською», через який закрили значну частину синої гілки метро, Беспалов наголосив, що про проблему було відомо давно, та керівництво не вжило жодних заходів.

«Відомо було, коли готували ділянку і гнали до терміну, що, можливо, пошкоджено гідроізоляцію. Про це давно знали, але чомусь не було вжито заходів. Будівництва навколо теж могли теоретично вплинути», — зазначає він.

ГО «Пасажири Києва», посилаючись на джерела в метрополітені, повідомляли принаймні про ще сім проблемних місць. Одне з них — тунель між станціями метро «Почайна» і «Тараса Шевченка», де вже є протікання.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button