Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26316 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Зображення з Google Maps

22 грудня під час повітряної тривоги у школі №229 в Солом’янському районі Києва прорвало трубу й обвалилася підвісна стеля укриття, повідомляє КМВА.

У школі, збудованій 1981 року, зірвало вентиль батареї опалення. Плити підвісної стелі швидко увібрали воду, набрякли та обвалилися. У цей час у приміщенні були діти, ніхто не постраждав.

«Ми були в цьому укритті зовсім нещодавно — одразу після його ремонту, який було зроблено за небюджетні кошти благодійного фонду, — повідомляє заступник міністра стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

Наслідки аварії усуватимуть за позабюджетні кошти, запевняють у КМВА. У самій школі №229 стверджують, що укриття вже привели до належного стану.

Школа №229 фігурує у справі щодо можливих розкрадань на ремонті укриттів, повідомила hromadske речниця Київської прокуратури Надія Максимець.

Йдеться про загальне кримінальне провадження щодо можливих розкрадань на ремонті укриттів у навчальних закладах Солом’янського району. Тож правоохоронці не планують відкривати окреме провадження щодо падіння стелі — цей факт долучать до вже наявної справи.

Перевірки укриттів у Києві почалися у червні після загибелі двох жінок і дитини на порозі зачиненого сховища. Перевірки показали, що третина укриттів є непридатними до використання.

Нещодавно двох учнів не пустили до укриття школи №40 у Святошинському районі Києва , бо вони були з собачкою.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button