Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 56 днів. За цей час ми опублікували 24485 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах
Фото: facebook.com/arwmheritage

На вулиці Малопідвальній 10Б у Києві відкрився музей-майстерня творчого дуету Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, повідомляє фонд АРВМ.

Експозиційний простір допомогли організувати архітектори бюро «Форма». Гроші на облаштування музею зібрали за допомогою пожертв меценатів.

У музеї планують проводити майстер-класи та екскурсії, кінопокази, мистецькі лекції тощо. Зокрема, експонуватимуть твори, які ніколи не були представлені публічно.

Тема першої музейної експозиції — NON-FINITO. Це незавершені роботи художників.

Музей відкрито три дні на тиждень: кожної середи, п’ятниці та суботи з 12:00 до 19:00.

Володимир Мельніченко, який помер рік тому на 92-му році життя, мріяв, щоб його майстерня була перетворена на арт-простір, який складався би з постійної експозиції творів АРВМ та виставок сучасних українських художників. 

Подружжя Володимир Мельніченко (1932-2023) й Ада Рибачук (1931–2010) працювали у художньому тандемі й підписували свої спільні роботи абревіатурою «АРВМ».

Крім живопису та графіки АРВМ відомі також своїми монументальними творами в Києва: мозаїками в інтер’єрах Центрального київського автовокзалу, мозаїчним панно Палацу дітей та юнацтва та басейн перед ним, Стіна пам’яті на Байковій горі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button