У Києві відкрили музей Рибачук і Мельніченка (фото)
Тема першої музейної експозиції — NON-FINITO. Це незавершені роботи художників.
Тема першої музейної експозиції — NON-FINITO. Це незавершені роботи художників.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На вулиці Малопідвальній 10Б у Києві відкрився музей-майстерня творчого дуету Ади Рибачук і Володимира Мельниченка, повідомляє фонд АРВМ.
Експозиційний простір допомогли організувати архітектори бюро «Форма». Гроші на облаштування музею зібрали за допомогою пожертв меценатів.
У музеї планують проводити майстер-класи та екскурсії, кінопокази, мистецькі лекції тощо. Зокрема, експонуватимуть твори, які ніколи не були представлені публічно.
Тема першої музейної експозиції — NON-FINITO. Це незавершені роботи художників.
Музей відкрито три дні на тиждень: кожної середи, п’ятниці та суботи з 12:00 до 19:00.
Володимир Мельніченко, який помер рік тому на 92-му році життя, мріяв, щоб його майстерня була перетворена на арт-простір, який складався би з постійної експозиції творів АРВМ та виставок сучасних українських художників.
Подружжя Володимир Мельніченко (1932-2023) й Ада Рибачук (1931–2010) працювали у художньому тандемі й підписували свої спільні роботи абревіатурою «АРВМ».
Крім живопису та графіки АРВМ відомі також своїми монументальними творами в Києва: мозаїками в інтер’єрах Центрального київського автовокзалу, мозаїчним панно Палацу дітей та юнацтва та басейн перед ним, Стіна пам’яті на Байковій горі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті