Фонд «Має значення» припиняє реставрацію вивісок у Києві
Пояснюють тим, що відновлення вивісок в інших районах, крім центру та Подолу, навряд чи отримає достатню підтримку.
Пояснюють тим, що відновлення вивісок в інших районах, крім центру та Подолу, навряд чи отримає достатню підтримку.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24968 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Команда фонду «Має значення» призупиняє проєкт із реставрації історичних вивісок у Києві.
Пояснюють тим, що відновлення ретро-вивісок в інших районах, крім центру та Подолу, навряд чи отримає достатню підтримку та збере необхідне фінансування.
«Дослідивши понад 60 вивісок у столиці, ми дійшли висновку, що цінними для громадськості є далеко не всі. Найбільшу вагу мають ті, з якими місцеві та гості найбільше взаємодіють, — територіально це Поділ і центральна історична частина Києва, — розповідають у фонді. — Саме тому наш проєкт і мав такий приголомшливий успіх на старті у 2023 році».
За цей час фонд реставрував чотири вивіски: «Квіти», «Кольорове фото», «Молоко» і «Перукарня». Ще дві вивіски — «Перукарня» на вулиці Межигірській та «Автостанція Поділ» на Нижньому Валу — все ще збираються відновити, щойно отримають дозвіл власників. Також хотіли би відновити єдину історичну неонову вивіску — «Мисливець» на Нестеревському провулку.
«Щодо решти — приголомшливих вивісок у районі ДВРЗ, Троєщини, Солом’янському чи Голосіївському, — нам не вистачить ні підтримки населення, ні коштів, ні можливостей донести цінність», — зазначають у фонді.
Водночас «Має значення» планує запустити аналогічний проєкт із реставрації старих вивісок у Львові.
«Має значення» — ініціатива активістів із Маріуполя. У рідному місті вони займалися відновленням історичних дверей.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті