Японське архітектурне бюро ремонтує закинуті квартири — безкоштовно для власників (фото)
Власник нічого не сплачує за ремонт, натомість бюро потім здає квартири у суборенду.
Власник нічого не сплачує за ремонт, натомість бюро потім здає квартири у суборенду.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 26281 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Японське архітектурне бюро Roovice спроєктувало та реалізувало інтер’єр квартири в житловому будинку в гірській місцевості Камакура, повідомляє ArchDaily.
Проєкт здійснили у межах ініціативи архітекторів щодо ремонту старих і закинутих помешкань. Власник нічого не сплачує за ремонт, натомість бюро потім здає квартири у суборенду.
Цією ініціативою прагнуть зменшити кількість акія — порожнього житла. В Японії це явище з роками лише посилюється, наразі у країні налічується понад 10 мільйонів закинутих помешкань. Чому так вібувається, читайте у цьому матеріалі.
Початково приміщення площею 102 квадратних метри мало інше планування. Дві з кімнат об’єднали в одну вітальню. Також є кухня, вітальня, спальня та ще одна кімната з полицями, яку можна використовувати як домашній кабінет або місце для зберігання.
У процесі ремонту було знято все покриття зі стін, підлоги та стелі. Оголені поверхні частково так і лишили. У подальшому дизайні спиралися на кольори та текстури, які виявилися під оздобленням.
Оскільки житловий комплекс називається «Зелені схили», то в одній із зон у квартирі, у кухні, вирішили зробити акцент на спокійному відтінку блакитно-зеленого.
Кухонні шафи робили на замовлення з дерева диптерокарпа, столешня — з неіржавної сталі.
Підлогу кухні та коридору виклали сірою плиткою. Багато дрібних точок світла, закріплених на рейках, забезпечує гнучкість у виборі освітлення.
Суворість бетонних стін і наливної підлоги збалансували теплом дерев’яних меблів вітальні та килимів.
Торік архітектори Roovice перекланували та відремонтували 50-річний двоповерховий будинок площею 113 квадратних метрів у токійському районі Мінато.
Власник, рієлтор, довгий час здавав приміщення в оренду, а після виїзду останніх мешканців вирішив знести будинок і збудувати щось інше. Однак демонтаж у Японії коштує надто дорого, тож будинок зрештою вирішили модернізувати, щоб продовжувати здавати в оренду.
Ще один проєкт модернізації старої квартири, який втілили Roovice, — 55-річна квартира площею 106 квадратних метрів у місті Хаяма. Власники просили зробити приміщення світлим і легким у догляді.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті