Замість розбомбленого стадіону «Локомотив» створять центр ЛокоСіті. Киян запрошують на обговорення
Обговорення запланован на 11:00 дев’ятого листопада.
Обговорення запланован на 11:00 дев’ятого листопада.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 98 днів. За цей час ми опублікували 24773 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
На місці зруйнованого російською ракетою стадіону «Локомотив» у Солом’янському районі Києва побудують спорткомплекс ЛокоСіті.
Місяць тому Укрзалізниця презентувала архітектурну концепцію урбан-бюро Big City Lab та PUPA, яку обрали на відкритому конкурсі.
Дев’ятого листопада об 11:00 у Києві Big City Lab і Укрзалізниця проведуть обговорення проєкту спорткомлексу. Інформацію про місце проведення надішлють зареєстрованим учасникам. Кількість охочих взяти участь обмежено 50-ма.
«Під час зустрічі ви зможете поділитися, чого вам бракує в спортивній інфраструктурі міста та що для вас найважливіше у майбутньому спорткомплексі. А ідеї, напрацьовані під час заходу, будуть враховані при розробці фінальної концепції відновлення ЛокоСіті», — повідомляє Big City Lab
На конкурс концепції подали пʼять компаній: Balbek Bureau, Rembud project center, держпідприємство МОУ «ЦПІ», фірма «Спортпроект» та урбан-бюро Big City Lab в колаборації з PUPA.
Big City Lab раніше проєктувала урбан-парк на ВДНГ, який став одним з найвідвідуваніших масових спортивних об’єктів.
Завдання передбачало не просто відновлення зруйнованого комплексу, а цілісний розвиток території й створення багатофункціонального центру розвитку залізничників та молоді.
ЛокоСіті також слугуватиме базою професійної команди «Локомотив». Простір зроблять безбар’єрним — Big City Lab є, власне, розробником Альбому безбар’єрних рішень.
Проєктування та перші етапи будівництва фінансує Фонд Говарда Баффета.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті