Інклюзивні практики Вінниці зібрали у відеоролику
Вінниця одна з першою в Україні почала впроваджувати кассельські бордюри та віденські зупинки.
Вінниця одна з першою в Україні почала впроваджувати кассельські бордюри та віденські зупинки.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 26339 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
У Вінниці випустили відеоролик про розвиток різних напрямків безбар’єрності.
Цьогоріч Вінниця знову очолила рейтинг міст із доступності для людей з інвалідністю за результатами Дев’ятого всеукраїнського муніципального опитування IRI.
Цьому передувало більш як 20 років спільної роботи громади, влади та бізнесу. Ініціаторкою цього процесу ще у 2002 році стала Раїса Панасюк, засновниця ГО «Гармонія», а згодом урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю. Її ініціативу було підтримано міською радою, яка розробила програму «Вінниця — місто, зручне для всіх».
Вінниця одна з першою в Україні почала впроваджувати кассельські бордюри та віденські зупинки. Частка низькопідлогового громадського транспорту зараз сягає 60%.
У місті діє центр реабілітації «Гармонія», який допомагає з фізичною та соціальною реабілітацією, навчанням та працевлаштуванням людей з інвалідністю, а також забезпечує безоплатний сервіс соціального таксі.
У відео розповідається про окремі інклюзивні практики:
Відеоролик створено студією Crystal Produсtion на замовлення міськради.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті