Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

ГО «Пасажири Києва» опублікувала аналітику причин затримок різних видів громадського транспорту столиці у 2024 році. Зокрема найбільш проблемною для трамваїв стала вулиця Глибочицька, де зафіксували 57 затримок, з яких 34 сталися через ДТП.

Ці затримки не враховують затори, а стосуються лише випадків блокування руху. Найчастіше вони трапляються на вулицях, де трамвайні колії поєднані з проїзною частиною. Загалом маршрут №14, що проходить через Глибочицьку, у середньому затримується п’ять разів на тиждень.

Ситуація із затримками тролейбусів через технічні причини має кращу динаміку. Найбільше затримок зафіксовано на проспекті Повітряних Сил — дев’ять випадків, а на вулицях Теліги та Січових Стрільців — по шість. Але критичними ділянками через припарковані авто залишаються вул. Володимирська, вул. Мала Житомирська, Майдан Незалежності та вул. Софіївська. Тут проходять маршрути №6, 18, 16 і затримки трапляються щотижня.

фото: kashtan.media

У березні 2024 року ГО «Пасажири Києва» ініціювала розробку нової схеми організації дорожнього руху з делінеаторами на цих вулицях, щоб запобігти паркуванню в габариті проїзду тролейбусів. Однак результатів досі немає.

Для автобусів найпроблемнішою ділянкою стала Львівська площа, де зафіксували 21 випадок блокування руху через припарковані авто, тобто найпроблемнішим маршрутом став автобус №7.

Загальна статистика затримок транспорту у столиці наступна:

  • Тролейбус: 1092 затримки, з них 66% через ДТП, 21% через технічні причини.
  • Трамвай: 912 затримок, 59% через технічні причини, 31% через ДТП.
  • Автобус: 187 затримок, 65% через ДТП, 33% через припарковані авто.

Нагадуємо, що у Києві на вул. Євгена Чикаленка весною 2024 демонтували делініатори невдовзі після установки нібито через складність у прибиранні вулиці.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button