Частина Одеси пів дня була без світла. Вийшов з ладу із ладу єдиний робочий трансформатор ТЕЦ
Резервне живлення за 40 мільйонів гривень також ще ніхто не підключив.
Резервне живлення за 40 мільйонів гривень також ще ніхто не підключив.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 332 днів. За цей час ми опублікували 29098 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Видання «Думська» повідомило, що центр Одеси на добу залишився без есвітла через аварію на Одеській ТЕЦ.
Без світла були і житлові будинки і об’єкти інфраструктури.
Як повідомляють джерела «Думської», це все сталося через вихід із ладу единого робочого трансформатора ТЕЦ. При цьому резервне живлення, на яке витратили значні державні кошти, досі не ввели в експлуатацію.
У березні цього року АТ «Одеська ТЕЦ» уклало договір із ТОВ «ЕДС-ІНЖИНІРИНГ» на суму майже 40 мільйонів гривень. Підрядник мав спроєктувати, змонтувати та підключити трансформатор, який надала сама ТЕЦ.
Згідно з умовами тендеру, фірма мала завершити всі роботи не пізніше 30 вересня 2026 року.
Додамо, що наразі Одеська ТЕЦ позивається до суду на КП «Теплопостачання міста Одеси», вимагаючи стягнути понад три мільярди гривень боргу за тепло та гарячу воду, що накопичився з 2022 року.
© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті