У КМДА буде створено Єдиний реєстр об’єктів інвестування

Дата публікації: 5.8.2014 Розділ: Новини
554

Відповідне розпорядження підписав вчора Віталій Кличко.

Згідно з цим документом до реєстру буде включена інформація структурних підрозділів КМДА, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій про об’єкти (проекти), які реалізуються або плануються до реалізації у найближчі три роки та потребують фінансування за рахунок бюджетних коштів або інших джерел, не заборонених законодавством.

До першого жовтня мають бути затверджені положення щодо цього Єдиного реєстру. Структурні підрозділи КМДА, районні у місті Києві держадміністрації, комунальні підприємства та інші організації мають надати інформацію про відповідні об’єкти, які потребують фінансування, до департаменту економіки та інвестицій КМДА.

Невідомо, чи допоможе створення єдиного реєстру покращенню інвестиційного клімату у столиці, адже основний акцент у документі зроблений на залучення саме бюджетних коштів. Також невідомо, чи планують розвивати об’єкти, які мають приносити прибуток у київський бюджет, чи йдеться про неприбуткові інфраструктурні об’єкти.

Поняття “інвестиції” передбачає отримання прибутку з вкладених грошей. Але у київській владі розуміють під цим словом ще й просто залучення коштів на розвиток інфраструктури, яка не буде приносити дохід у казну. Варто згадати, наприклад, численні проекти, які були реалізовані у період підготовки до чемпіонату Євро-2012.

Ознайомитись із документом можна на сайті КМДА.

Фото: www.archdesignfoto.com 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!