З площі Шевченка на Оболонь запустять новий трамвай

Дата публікації: 30.9.2014 Розділ: Новини

Незабаром у столиці з’явиться новий трамвайний маршрут, який забезпечить сполучення площі Тараса Шевченка та вул. Автозаводської зі станцією метрополітену «Оболонь». Про це повідомив радник голови Київської міської державної адміністрації з транспортних питань Олександр Кава.

kava

Олександр Кава
Радник Київського міського голови з питань транспорту

«Зараз триває підготовка до запуску трамвайного маршруту №17, який з’єднає площу Тараса Шевченка зі станцією метрополітену «Оболонь». Крім того, вже майже завершено капітальний ремонт вагонів, що використовуватимуть на цій лінії. Переконаний, що сполучення на цьому маршруті буде швидким і зручним для пасажирів, оскільки переважна більшість трамвайних колій на цій ділянці прокладені по смугах, відокремлених від загального потоку автомобілів. Сподіваюся, цей маршрут сподобається мешканцям масиву та стане популярним».

Олександр Кава пояснив необхідність введення нового маршруту тим, що останніми роками питання зручної транспортної розв’язки на вул. Автозаводська не вирішувалося, незважаючи на активну забудову цього мікрорайону. Новий трамвайний маршрут забезпечить підвезення мешканців цього району до найближчої станції метро, а також до станції міської електрички «Вишгородська».

За матеріалами офіційного інтернет-порталу КМДА

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!