Київська влада залучить 150 мільйонів євро на розвиток транспорту

Дата публікації: 31.10.2014 Розділ: Новини
tram-marseille

КМДА та КП «Київпастранс» планують залучити 150 мільйонів євро від Євросоюзу на модернізацію міського транспорту. Партнерами української столиці в цьому проекті стали польська група економічних консультантів ZDG TOR та оператор громадського транспорту і транспортних компаній Варшави.

Відповідна угода була підписана сторонами 29 жовтня у Варшаві (Польща). Програма покликана удосконалити систему комунального транспорту за принципом “розумне і безпечне місто”. Залучені кошти підуть на модернізацію громадського транспорту, транспортної інфраструктури, ІТ-систем та на консультаційні послуги. Планується модернізація 98% трамвайної інфраструктури, рухомого складу, а також системи управління та інформування пасажирів. Програма розрахована на 5 років і може бути продовжена до 2030 року.

org_958_mn_img8750

Також керівники транспортних департаментів української і польської столиць підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом.

Західні консультанти розроблять концепції запровадження інтегрованої квиткової системи, а також концепцію організації та фінансування громадського транспорту Києва. Як пояснює генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель, польська та українська столиці мають схожу інфраструктуру, тому реалізовувати проекти з осучаснення Києва, залучивши колег із Заходу, буде легше.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!