З київських парковок у центрі міста приберуть паркувальників

Дата публікації: 19.11.2014 Розділ: Новини

У центрі Києва не буде паркувальників. КП “Київтранспарксервіс” розпочинає тестування концепції розвитку паркувального простору в Києві, повідомляє Ліга.Бізнес. Мета – відмова від готівкового розрахунку за парковку та виключення людського фактору.

778fa98ae6763dfd672ca362194232d5

Пілотний проект стартує на вулицях: Пушкінська, Б.Хмельницького, Прорізна, Городецького, Заньковецької, Лютеранській та на площі Франка. На цих майданчиках встановлять паркомати за допомогою яких можна буде сплачувати за парковку. Зараз в Києві встановлено 87 паркоматів. Після повної реалізації концепції їх кількість збільшиться до 500.

Концепцію планують реалізовувати в два етапи. Перший – тестування на окремих київських парковках. Другий – внесення відповідних змін до законодавства та залучення інвесторів. Концепція має діяти на всіх муніципальних парковках міста.

Замість парковщиків працюватимуть інспектори КП “Київтранспарксервісу” та співробітники ДАІ, які контролюватимуть дотримання правил парковки та оплату за неї.

Крім того, КП “Київтранспарксервіс” ініціювало передачу місцевим адміністраціям повноважень за контролем дотримання правил зупинок та паркування автомобілів. Таким чином, інспектори зможуть блокувати транспортні засоби, а у випадку порушення правил дорожнього руху під час парковки, евакуювати автомобіль.

Зображення: Ліга,Бізнес

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!