У Лондоні створять перший в Великобританії комплекс тимчасового житла

Дата публікації: 22.1.2015 Розділ: Новини
lewisham-1

Британське архітектурне бюро Rogers Stirk Harbour + Partners (RSHP) спроектувало для лондонського району Льюісхем проект тимчасового житла Ladywell Pop-Up Village.

Цей комплекс розрахований на 24 родини, а також включає соціальні та комерційні площі на перших поверхах будівель. Назва проекту походить від розважального центру Ladywell, на місці якого буде побудовано нове житло.

Корпус будинків повністю демонтується завдяки новим технологіям будівництва. Заплановано, що комплекс буде стояти на цьому місці впродовж чотирьох років, а потім він може бути перенесений у будь-яке інше місце в межах району Льюісхем.

lewisham-2

Зараз відбувається останній етап розробки нового житла. Загалом, проект коштуватиме £4,300,000. Перші родини зможуть заселитись у новозбудовані, а точніше нововстановлені, квартири влітку 2015 року.

Зараз у районі дуже зріс попит на якісне тимчасове житло і архітектурне бюро взялося RSHP зробити добре спроектовані квартири з використанням технологій сталого розвитку.

Проект Ladywell Pop-Up Village є частиною велокого плану адміністрації району з покращення умов життя, який реалізовується за участі місцевої громади. Мешканці зможуть оцінити проект найближчим часом: на 24 січня заплановані громадські збори, на яких тимчасове житло буде представлено.

lewisham-3

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Матеріали проекту можуть вільно передруковуватись іншими ЗМІ за умови посилання на оригінал публікації
Оригінал публікації на archdaily.com

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!