Киян зроблять хорошими сусідами

Дата публікації: 2.3.2015 Розділ: Новини
1655426_767370136678280_1124920369156908973_o

Київська спільнота “Дивовижні” запускає проект “Простір Добросусідства” та запрошує усіх бажаючих приєднатись до нового проекту, метою якого є створення дружніх відносин між сусідами.

Суть проекту – ділитися один із одним побутовими предметами, якщо ви живете у багатоквартирному будинку. Організатори пропонуть усім бажаючим завантажити, роздрукувати та повісити оголошення про старт проекту у вашому будинку, а також наліпки з зображеннями речей, які часто позичають. Для початку, потрібно наклеїти одну або кілька наліпок на свою поштову скриньку. Так кожен з ваших сусідів знатиме в якій квартирі можна при потребі позичити річ.

Соціальна механіка розроблена таким чином, що ваш сусід зможе подзвонити до вас у двері і попросити у вас річ, відповідно до наліпок на вашій поштовій скринці. Забрати свої наліпки ваші сусіди можуть біля оголошення про старт кампанії у будинку.

nasiedkina
Марія Насєдкіна
“Дивовижні”

«Поки що ми фокусуємось на змісті проекту, його розповсюдженні та вдосконаленні. Будемо спілкуватись із всіма хто візьме участь у проекті та захоче поділитись досвідом. Можливо, пізніше створимо мапу всіх будинків, які підключились до проекту.

“Простір Добросусідства” ми плануємо розвивати далі. Ділитись побутовими речами із сусідами – це тільки перший етап реалізації проекту. Далі хочемо щоб люди ділились не тільки речами. Але не будемо розкривати всі карти».

Завантажити наліпки можна за посиланням.

Також організатори пропонують завантажити готове оголошення для вашого будинку і радять розмістити його на дошці для оголошень.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!