Для облаштування київських парків шукають волонтерів

Дата публікації: 19.3.2015 Розділ: Новини

У робочу групу громадського руху «Київські парки» розшукуються волонтери. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням до 23 березня.

Київська адміністрація обіцяє облаштувати 23 міські парки: модернізувати освітлення, встановити відеоспостереження, обладнати парковки, впровадити Wi-Fi, встановити спортивні та дитмайданчики.
Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов під час презентації проекту реформування міського паркового господарства “Київські парки”. З презентацією проекту можна ознайомитися тут.

Screen-Shot-2015-03-19-at-11.56.50-AM

За підтримкою Департамента містобудування та архітектури створюється робоча група громадського руху “Київські парки” по контролю за діяльністю КП та зі своїм визначеним функціоналом.

Визначили 23 парки в усіх районах столиці, які стануть пілотними в реалізації проекту. КМДА оголосила конкурс на посаду директора КП “Київські парки”, надійшло 320 заявок, наразі відбувається відбір. До кінця весни планують облаштувати парк Пушкіна, частину парку на Трухановому острові. Наступними будуть: парк «Наталка», «Березовий гай», «Голосіївський», «Нивки», «Сирецький», «Відрадний», «Юність», «Хрещатий», «Маріїнський», «Орлятко», «Міський сад», «Кіото», імені Т.Шевченка, «Володимирська гірка», «Партизанської Слави», «Наводницький», «Перемоги», «Борців за Незалежність України», Солом’янський та Печерський ландшафтні парки. 

Згідно з проектом, розвитком парків та обслуговуванням їхніх територій та пошуком джерел фінансування айматиметься КП «ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА». Наразі ведеться пошук директора КП. За кожним парком планують закріпити муніципального менеджера, який знатиметься на специфіці та проблематиці території парку та працюватиме на його благо.

Крім того, планується, що фінансування парків здійснюватиметься лише частково за бюджетні кошти, а в основному завдяки фонду, який фінансуватиметься через надходження від реклами та торгівлі на їхній території та за рахунок коштів меценатів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!